Enka Mermer

Tüm Ev Dekorasyon

Mermer dekorasyon denilince akla ilk olarak mermer mutfak dekorasyonu gelmektedir. Fakat banyodan salona girişten, evin tüm alanlarına kadar mermer dekorasyonu hizmeti sunmak mümkündür. Eskişehir Enka Mermer istenilen tüm alanlar için ayrı ayrı fikir ve örnek çalışmaları ile sizlere sıra dışı çözümler sunuyor.

Eskişehir mermer dekorasyonu firmaları denilince akla ilk gelen isimlerden olan Enka Mermer, öncelikle ücretsiz keşif çalışmaları ve danışmanlık hizmetleri ile sizlere ya aklınızdaki hayali nasıl gerçeğe dönüştürebileceğinizi anlatıyor ya da istenilen alanla alakalı günün en yeni ve trend mermer dekorasyon fikirleri ile sizlere çözümler üretiyor.

İlk olarak mutfak mermer dekorasyon ile başlayalım. Tabi ki kullanışlılığı açısından mutfakların vaz geçilmezi mermer ve granit çalışmalar mermer dekorasyonda ilk akla gelendir. Burada sizlerin talebine göre geleneksel çalışmalar yapılabileceği gibi, mutfak tezgahında sınırlı kalmandan mutfağın çeşitli noktalarında da mermer duvar kaplamalar ile görsel zenginlik oluşturmak mümkün. Enka Mermer katalog ve uygulamalarında bu şekilde birçok çalışma görebilirsiniz.

 

Enka Mermer İletişim Bilgileri:

Adres:  Baksan San. Sit. No: 30 /9 /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 340 44 47

Gsm: 0535 927 56 79