Her ölüm kuşkusuz çok erken ve zamansızdır. Fakat ölüm ne kadar gerçekse hayatın devam ettiği ve ölen kişiye olan vazifelerimizin devam ettiği de gerçektir. Hayatta iken gösterdiğimiz saygı ve sevgiyi öldükten sonra da göstermemiz gerekmektedir. Kişinin defninin uygun şekilde gerçekleşmesi bu konuların en önemlisidir.

 

Belki de o ana kadar hiç aklınıza gelmeyen mezar ve defnetme işlemleri akınıza gelmektedir. Enka Mermer Eskişehir merkezi ve tüm ilçelerine mermer mezar hizmeti götürmektedir. Eskişehir mermer mezar yapan firmalara bakıldığında yapılan özenli ve saygılı çalışma şekli ile firmamız ön plana çıkmaktadır.

 

Eskişehir mermer mezar yapımı tecrübemiz ile sizlere bu zor gününüzde sorunsuz hizmet getirerek bu konuyla ilgilenmekten ve sorunlarıyla uğraşmaktan kurtarıyoruz. Eskişehir Enka Mermer, mermer mezar konusunda mermer dışında istenilen taş çeşidine göre aynı mezar hizmetini sunmaktadır.

 

Mermer mezar yapımı projelendirme, malzeme seçimi (granit, mermer, vs) ve uygulama olarak üçe ayrılmaktadır. İstenilen mezar hizmetini alarak sizlerin tercih ettiği ham madde kullanılarak mezar işlemine başlanmaktadır.

 

 

Enka Mermer İletişim Bilgileri:

Adres:  Baksan San. Sit. No: 30 /9 /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 340 44 47

Gsm: 0535 927 56 79