Enka Mermer

Hamam Sauna Buhar Odası

Türk hamamı, sauna, buhar odası son dönem otellerin, spa merkezlerinin en tercih sebebi uygulamalarından biri haline geldi. Eskişehir’de eskiden hamam keyfini sadece geleneksel şehir hamamlarında yaşayabiliyorken şimdilerde açılan otel ve spa merkezleriyle bu keyfi rahatça yaşayabiliyoruz.

 

Eskişehir’de hamam imalatı yapan firmalar içerisinde titizlikle çalışmalar yapan Enka Mermer tüm hizmetlerinde garantili olarak çalışmaktadır. Geleneksel Türk hamamı yapımızı, modern çizgiler ile birleştirerek şık mermer hamam tasarımları gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’de bulunan oteller, spa merkezlerinin hamam imalatı taleplerine son dönemlerde villa, müsait apartman daireleri de dahil olmuştur. Uzman ekibimiz, istediğiniz her noktada hamam, sauna yapımını kaldıracak nitelikleri inceleyerek uygun noktalara imalat yapmaktadır.

 

Türk hamamı imalatında mermerin doğru seçimi ustalık gerektiren işin en önemli kısmıdır. Türk hamamına giden yolda rengi, dokusu, üzerinde işlenecek motifleri ile geleneksel ve modern çizgilerle hayalinizdeki hamama kavuşmanızı sağlıyoruz.

 

Enka Mermer olarak bu alanda verdiğimiz bir diğer hizmet ise sauna yapımı ve buhar odası yapımıdır. Tıpkı Türk hamamında olduğu gibi istenilen ebat ve kişi kapasitesinde sauna imalatı ve buhar odası imalatı yapılmaktadır.

 

Enka Mermer İletişim Bilgileri:

Adres:  Baksan San. Sit. No: 30 /9 /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 340 44 47

Gsm: 0535 927 56 79