Enka Mermer

Duvar Kaplama

Mermer duvar kaplama Eskişehir için her gün daha fazla gördüğümüz bir hizmet. Misafirliğe, ziyarete gittiğimiz ev ve işyerlerinde çok şık tasarımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk bakışta şık ve zarif görüntüsü ile bizleri büyüleyen mermer duvar kaplama uygulamaları ile ilgili en büyük yanılgı çok pahalı olduğudur.

 

Eskişehir mermer duvar kaplama denilince akla gelen ilk isimlerden olan Enka Mermer elinde yüze yakın duvar kaplama modeli ile sandığınız kadar pahalı olmayan ve montaj süresi oldukça kısa çözümler sunmaktadır. Duvar kaplama Eskişehir’de ev, villa, apartman dış ve iç yüzeyleri, eğlence mekanları ve restoranlarda kullanılmaktadır.

 

Mermer duvar kaplaması için, kataloglarımızdan ya da hayalinizde olan bir tasarım için seçim yaptıktan sonra duvar kaplaması yapılacak alanın ölçüleri alınarak çalışmalara başlanmaktadır. Öncelikle kalıp hazırlanmakta daha sonra bu duvar kaplama panelleri monte edilmektedir.

 

Dikkat edilmesi gereken bir husus uygulama yapılacak olan alanın uygun şartları taşımasıdır. Uygulama yapılacak alanda pürüzler, nem, çatlar ya da çukurlar varsa bu alanlar standart hale getirilir ve çalışma başlatılır. Mermer duvar kaplama işleminde tüm duvarlar yada tek bir duvar kaplama işlemi gerçekleştirilebilir.

 

Enka Mermer duvar kaplama Eskişehir ve çevre illere uygulanmaktadır. İstenilen hizmet ile alakalı tüm sorularınız için bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Enka Mermer İletişim Bilgileri:

Adres:  Baksan San. Sit. No: 30 /9 /ESKİŞEHİR

Telefon: 0222 340 44 47

Gsm: 0535 927 56 79